O mně

Domů > O mně

Tomáš ČechlovskýJmenuji se Tomáš Čechlovský. Narodil jsem se v Chrudimi 9. 7. 1991. Fotografování patří mezi můj největší koníček, věnuji se mu od základní školy, kdy jsem dostal svůj první digitální fotoaparát Olympus FE-100. Po pár týdnech experimentování s fotoaparátem jsem zjistil, že tohle mě opravdu baví a chci se tomu dál věnovat. V této době jsem byl jeden z mála, kdo s sebou na výlety přibalil do batohu fotoaparát. Snažil jsem se z výletu udělat pěknou památku, kterou jsme si pak všichni užívali druhý den ve škole na projektoru.

Postupně se mé nároky na techniku zvyšovali, a proto jsem se rozhodl v roce 2009 zakoupit lepší fotoaparát. Vybral jsem si digitální fotoaparát FujiFilm FinePix 8000fd. Z fotoaparátu jsem byl nadšený. Jelikož mě fotografování bavilo čím dál víc a bavilo mě fotit lidi, začal jsem s fotografováním v místním klubu Total Inferno, kam jsem docházel každé pátky. Po několika týdnech si mě všiml server DanceMania.cz, pro který jsem začal poprvé fotit.

Historie

Tomáš ČechlovskýV roce 2009 jsem se zúčastnil fotografické soutěže na Střední škole průmyslové strojnické, technické a Vyšší odborné škole Chrudim, kde jsem se svými snímky získal první, druhé i třetí místo. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií. První kategorie byla formou školního hlasování a druhá internetového hlasování. První a třetí místo jsem vyhrál ve školním hlasování a druhé místo v internetovém. Tento úspěch mě vyzval k dalšímu učení se s fotoaparátem.

V roce 2011 jsem přešel od společnosti DanceMania.cz k PartyPlanet.cz. Když jsem se stal členem PartyPlanet.cz, otevřeli se mi nové možnosti k fotografování. Začal jsem fotit v dalších klubech (Baraka Bar Chrudim, Total Inferno Chrudim, Gimlet Music Bar Pardubice, ...). Jelikož se moje požadavky na fotoaparát navyšovali, rozhodl jsem se pořídit svou první digitální zrcadlovku. Po velkém přemýšlení a vybírání jsem se rozhodl "jít do Canonu" respektive do zrcadlovky Canon EOS 60D. Po třech měsících jsem si zakoupil externí blesk Canon Speedlite 580 EX II. Ke konci roku mě oslovila další společnost a to Sampler.cz, s kterou neustále spolupracuji. V tomto roce jsem také začal spolupracoval se společností Hoodstar, pro kterou jsem fotil reporty z párty v klubu Hany Bany v Pardubicích.

Tomáš ČechlovskýV roce 2012 jsem začal fotografovat v dalším baru v Chrudimi a to konkrétně Bar Široká, kterou jsem fotil pro Pražskou společnost PartyPlanet.cz. Od října 2012 jsem se stal párty fotografem pro místní klub v Holicích, konkrétně se jedná o klub Party Hall Maxim Holice. Ve volné chvíli se rád věnuji fotografování přírody, kulturním akcím, plesům, atd ...

Od roku 2013 jsem se stal párty fotografem v oblíbeném klubu v Pardubicích (The Big Bang Pardubice). Ve volné chvíli fotografuji také v Maximu v Holicích. Od března 2013 jsem začal podnikat naTomáš Čechlovský živnostenský list, čímž se mi otevřeli další možnosti. Ve volném čase se neustále učím a čtu různé knížky na téma fotografování. V září mou fotografickou výbavu doplnil profesionální objektiv Tamron 24-70 s konstantní světelností f/2,8. O dva měsíce později jsem zakoupil do foto výbavy další přírustky objektiv Sigma 35mm f/1,4, tělo Canon 70D a externí blesk Canon Speedlite 430 EX II.

V roce 2014 byla ukončena spolupráce s klubem The Big Bang Pardubice z důvodu zavření klubu od 1. 1. 2014. V následujících měsících jsem se věnoval především focení maturitních plesů v Chrudimi a okolí. Po plesové sezóně maturitní tabla, které jsem letos rozšířil o zpracování kompletního tabla včetně grafiky a tiskem na velikost A0. V březnu jsem zahájil spolupráci s novým klubem ve Vysokým Mýtě (Amnesis Music Club), kde jsem fotil pravidelně každý pátek a sobotu.

V roce 2015 jsem bohužel ukončil spolupráci s klubem Amnesis Vysoké Mýto z důvodu uzavření klubu. V první polovině roku 2015 jsem se ve fotografování věnoval maturitním plesům, které mě velmi baví fotit. V této době jsem rozšířil techniku o externí blesk Canon Speedlite 600EX-RT. V březnu jsem začal další směr fotografování. Jedná se o portrét v exteriéru.

Kontaktní formulářZde prosím napište Váš dotaz nebo připomínku... Odpověď zasílám do 24 hodin od přijetí zprávy

Rychlý přístup

Total Inferno Chrudim - fotogalerie Amnesis Music Club Vysoké Mýto - fotogalerie Bar Široká Chrudim - fotogalerie Party Hall Maxim Holice - fotogalerie Nabídka služeb Open air Poděčely u Chroustovic - fotogalerie

Kontakt - online zde

V případě zájmu o služby mne prosím kontaktujte pomocí emailu, na který se snažím odpovědět do 24 hodin. V pracovní dny mne můžete kontaktovat na uvedený telefon.

Adresa: Na Rozhledně 767, Chrudim
Telefon: +420 739 644 289
Skype: cendicek
ICQ: 223 549 819
E-mail:
info@cechla.cz
IČO: 015 184 88