Služby

Domů > Služby

 MATURITNÍ PLES
NOVINKA pro rok 2016/2017
Spočítejte si cenu pomocí kalkulátoru


Plesy jsou často pořádány v horších světelných podmínkách s různobarevným osvětlením. S focením v takových podmínkách mám již dlouholeté zkušenosti a tak můžete očekávat dobře osvětlené fotografie s perfektním podání barev. Nabízím fotografování maturitních plesů. Kvalita výsledných fotografií pak mnohdy převyšuje dražší služby jiných fotografů.
 

Maturitní ples - fotograf Chrudim


Pozadí do mobilního ateliéru na Váš maturitní ples


 
 STUŽKOVACÍ VEČÍREK
První krokem v maturitním ročníku je stužkovací večírek, po kterém se stáváte oficiálním maturantem. Nabízím zachycení tohoto důležitého okamžiku ve Vašem maturitním ročníku. Kvalita výsledných fotografií pak mnohdy převyšuje dražší služby jiných fotografů.  

Stužkovací večírek - fotograf Chrudim

 
 DIGITALIZACE VHS KAZET NA DVD
 Každý rok přibývají další a další důvody, proč si nechat udělat převod Vašich VHS na DVD. Máte desítky let staré záznamy na VHS kazetách a nechcete se jich vzdát z mnoha důvodů. Jste na nich třeba Vy, nebo Vaše rodina a máte k těmto záznamům hluboký vztah. Videopřehrávač máte roky nefunkční, nebo jste jej již vyhodili. S Vašimi kazetami můžete udělat pouze 2 věci. Buď je hned vyhodit, nebo ihned udělat převod na DVD. Nechat je další desetiletí ve skříni nebo na půdě nemá moc smysl.

Máte-li ještě funkční videopřehrávač, přesto je lepší pro Vás vzácné nahrávky nechat přepsat na DVD. Opakovaným přehráváním se kvalita záznamu na magnetickém pásku zhoršuje a hrozí i destruktivní zacuchání kazety.
 

Digitalizace VHS na DVD - Chrudim a okolí

 
 ŠKOLNÍ FOTOGRAFIE
Fotografování třídních kolektivů probíhá venku (většinou u školy, případně není problém fotit i na jiném místě a to i individuálně dle přání konkrétní třídy, třeba v parku apod.) nebo ve třídě podle dohody. Výsledné fotografie skupin jsou doplněny titulkem např.: Školní rok 2013/2014, třída, název školy, případně logo školy. Je možno zhotovit i Váš vlastní titulek.   cena: 50 Kč/student (min. 20 studentů/třída)

● fotografování u školy
● fotografie 15×23cm
● fotky dostupné v elektronické podobě na webu
● třídní učitel/ka - fotografie 15×23cm ZDARMA
● malé skupinky 20 Kč/1 ks (10×15cm)
 
 MATURITNÍ TABLO
Nabízím fotografování tabla. Focení probíhá buď celé postavy, klasických portrétů nebo nějaká speciální varianta. Je dobré mít připravený návrhy termínů, kdy by mohla celá třída. Někdy je to těžké se domluvit, ale pokud už máte jasno v tom, kdy můžete vy, je jednodušší domluvit se na termínu s fotografem.   cena: 100 - 250 Kč/student (dle náročnosti)

● fotografování ve škole na domluveném čase
● základní úprava fotografií dle zadaného tématu
● každý student obdrží 2 ks fotek (13×18cm)
● společná fotografie 15×23cm/třída
● možnost tisku na velký formát A0 nebo A1
 
 SVATEBNÍ FOTOGRAFIE
Připravujete svatbu, už jste zajistili pěkné místo pro svatební obřad, vybrali jste restauraci pro hostinu a máte i spolehlivé svědky? Ale chybí Vám jedna z nejdůležitějších věcí – kvalitní svatební fotograf? Zapomeňte na služby ochotných kamarádů s kompaktním digitálním fotoaparátem. Bez zkušeností se dá pořídit kvalitní svatební fotografie jen náhodou nebo s nutnou dávkou štěstí. Vše přizpůsobuji přání novomanželů a snažím se, aby fotografie zachycovaly nezapomenutelnou atmosféru svatebního dne. Kladu důraz na originalitu, příjemné jednání a velmi citlivý přístup při fotografování průběhu svatby. Preferuji celodenní fotografování z důvodu větší flexibility během dne (např. k vůli proměnlivému počasí, možnost večerních fotografií, …).   cena: základní balíček 4 000 Kč (obřad)

● fotografování od obřadu + foto po obřadě
● fotografování probíhá cca 1-2 hod včetně obřadu
● doprava na místo + foto v elektronické podobě
● společná fotografie, skupinové + portrétní novomanželů
● zpracování fotek - cca 14 pracovních dnů
● online archiv foto po dobu minimálně 2 let  

cena: pokročilý balíček 9 000 Kč (celý den)

● fotografování od ranních příprav po večerní zábavu (dle dohody)
● doprava na místo + foto v elektronické podobě
● zpracování fotek - cca 14 pracovních dnů
● online archiv foto po dobu minimálně 2 let  
 
 PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE
Chcete portréty z vašich oblíbených lokalit, jako jsou zámecké zahrady, parky, přírodní rezervace, zoo, nebo z jiných míst? Máte zájem o kvalitní fotky pro modelingovou agenturu, firemní prezentace, nebo jen o soukromé profesionální focení portrétů? Pokud ano, tak jste na správném místě. Nafotím vám kvalitní profesionální portréty za výhodnou cenu. Kontaktujte mě e-mailem, nebo telefonicky a nechte si zaslat cenovou kalkulaci na základě vašich konkrétních požadavků.   cena: 1 000 Kč

● fotografování venku (zahrady, parky, zámky, atd.)
● základní retuš fotografií
● zpracované fotografie z formátu RAW do JPG
● online archiv fotografií po dobu 2 let
 

Rychlý přístup

Total Inferno Chrudim - fotogalerie Amnesis Music Club Vysoké Mýto - fotogalerie Bar Široká Chrudim - fotogalerie Party Hall Maxim Holice - fotogalerie Nabídka služeb Open air Poděčely u Chroustovic - fotogalerie

Kontakt - online zde

V případě zájmu o služby mne prosím kontaktujte pomocí emailu, na který se snažím odpovědět do 24 hodin. V pracovní dny mne můžete kontaktovat na uvedený telefon.

Adresa: Na Rozhledně 767, Chrudim
Telefon: +420 739 644 289
Skype: cendicek
ICQ: 223 549 819
E-mail:
info@cechla.cz
IČO: 015 184 88